Projekty, na ktorých sme sa aktívne podieľali.

Naši klienti sú výnimočný a ich expanzia nám dáva priestor pre nové projkety, ktoré pre nich môžme zabezpečiť.


Spoločnosť Asseco Solutions poskytuje najaktuálnejšie technológie v oblasti najmodernejšieho softvéru už dvadsať rokov. Vďaka neustálemu dialógu s existujúcimi a perspektívnymi zákazníkmi mmá spoločnosť dokonalý prehľad o súčasných trendoch na trhu, ako aj o potrebách odvetia a jednotlivých spoločností.

 

Filozofia spoločnosti je stelesnená v každodenných výsledkoch podnikania, v riešeniach šitých na mieru pre väčšie stredné podniky pôsobiace v oblasti strojov a zariadení, konštrukcie vozidiel a automobilového priemyslu, sériovej výroby, veľkoobchodu a služieb.

Viac ako 32 000 zákazníkov sa v súčasnosti spolieha na naše špičkové technologické a špecializované riešenia ERP. Je to vďaka tomu, že hovoríme jazykom našich zákazníkov, čo z nás robí ideálneho partnera pre preukazovanie potenciálu pre optimalizáciu, zlepšovanie príslušných procesov, a zvyšovanie rastu vašej spoločnosti v dlhodobom horizonte.

Vždy spoľahliví, vždy na úrovni - pre najvyššie možné zaistenie investície. Ako súčasť skupiny ASSECO Group zamestnávame viac ako 16 600 ľudí, sme vedúcou silou pre technológiu budúcnosti v jednej z najviac inovatívnych a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich softvérových spoločností v Európe. Stredne veľká tradičná spoločnosť so zabezpečením siedmeho najväčšieho poskytovateľa IT v Európe.

Naša úloha pri implementáci HELIOS Orange spočíva v definovaní potrebných ekonomických častí podniku a jej príprava pre prenos do informačného systému. Následne sme pre klienta zabezpečili optimálne nastvenie, ako aj vytvorenie potrebných postupov pre maximálne využitie tohto informačného systému. Tým sa naša spolupráca rozrástla na zabezpečenie zadávania vstupných údajov, ako aj o tvorbu analýz pre vedenie spoločnosti.

späť